Pedikap Bit Temizliği Seti

Özellikle okul çağında ki çocuklar başta olmak üzere her yaştan insan saç biti problemine maruz kalmaktadır. Bu bitlerin temizliği için günümüzde bilimsel olarak geliştirilmiş temizlik setleri bulunmaktadır.

Bu setlerden biri de konumuz olan PEDİKAP temizlik setidir. Pedikap set sprey, şampuan, metal tarak ve plastik tarak olmak üzere 4 parçadan meydana gelmektedir. Kullanımı kolay olduğu gibi 15 dakika da etkisini göstermektedir. Kesinlikle hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Türkiye’nin saç uzmanı sloganıyla, saç sorunları ve problemleri için bilimsel ürünler geliştiren Hair Pharma güvencesiyle üretilmekte olan PEDİKAP, sacproblemleri.net tarafından da tavsiye edilmektedir.

Aşağıda ki form aracılığıyla vermiş olduğunuz siparişler Hair Pharma firmasının satış temsilcilerine iletilmektedir. Siparişinizin ardından Hair Pharma temsilcileri size telefon numaranızdan ulaşarak hem bilgi verecek hem de siparişinizi teyit edeceklerdir.

Pedikap Nasıl Kullanılır?

Kullanımı oldukça kolay bir üründür.

– İlk olarak setin içerisinde bulunan sprey saçın tüm her yerinin komple ıslandığından emin olana kadar sıkılmalıdır. Özellikle kulak arkaları ve ense temiz gibi göründüğünden en çok unutulan kısımlar olduğundan bu bölgelere oldukça dikkat edilmelidir.

– Saçın komple sprey ile ıslatılmasının ardından minimum 15 dakika beklenmelidir. Daha fazla bekletilmesinde hiç bir sakınca olmayıp daha fazla etki alınabilmektedir.

[adinserter block=”1″]

– Bekleme süresinin bitmesinin ardından saç yine temizlik setinin içerisinde bulunan pedikap bit şampuanı ile yıkanmalıdır. Bu yıkamanın amacı sprey uygulandığında nefessiz kalan ve ölen bit ve sirkelerin saçtan arındırılması içindir.

– Şampuan saçta köpürtülerek bu şekilde 3-4 dakika beklenmelidir. Ardından saç duru su ile yıkanmalıdır.

– Saçın yıkama işlemi bitince havlu ile sadece ıslaklığı alınmalı, tamamen kurutulmamalıdır.

– Nemli bırakılan saç temizlik setinin içerisinden çıkan metal tarak ile özenle, her yöne olacak şekilde taranmalıdır.

– Bu sayede ölüp saçta kalan bit ve sirkelerin tamamı uzaklaştırılarak temizlenecektir.

– Tarama sırasında saçın önüne beyaz bir bez veya havlu serilmesi önerilir. Bunun sebebi belli aralıklarla bezin silkelenerek bir sonra ki taramada hala bitlerin düşüp düşmediğini keşfetmektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Saç Problemleri ve Çözümleri © 2017
Sacproblemleri.com'da bulunan yazılı ve görsel içerik çeşitli kaynaklardan derlenerek ziyaretçileri için paylaşılmış olup herhangi bir tedavi ya da teşhis niteliği taşımamaktadır. Sitemiz üzerinde sadece bilgi edinebilirsiniz. Teşhis ve tedavi için doktorunuza başvurmalısınız.