HairForte Sprey (Erkek ve Kadın)

Erkeklerde meydana gelen saç dökülmeleri %95 AGA (genetik, ailesel, erkek tipi) sebebinden ortaya çıkar. Kalıtsal dökülmelere neden olan faktör ise DHT (di hidro testosteron) ismi verilen hormondur. Kadınlarda ise meydana gelen saç dökülmelerinin %50’si bu sebepten meydana gelir.

DHT hormonu saç kökünde bulunan hücrelere müdahale ederek saç köklerinin zarar görmesine ve üretiminin yavaşlamasına neden olur. Dolayısıyla DHT engellendiğinde saçın dökülmesi de durdurulacaktır.

DHT Hormonuna Karşı HairForte Kullanılır mı? Sebepleri
– Bölgesel şekilde testosterondan DHT oluşmasına engel olur.
– İçerisinde hem spreyi hem de damlalık bulunan tercihi kullanıcıya bırakan tek üründür.
– Şişe üzerinde bulunan kabartma, paket ve damlalık üzerinde ki marka logosu ürünün sahte üretimine karşı engel olmaktadır. Bu özellik ülkemizde sadece HairForte’da bulunur.
– 3 ay kullanımdan sonra günlük tek doz, 6 ay kullanımdan sonra gün aşrı kullanılması daha iyi verim almaya ve ekonomik kullanım sağlar.
– Etkinliği yapılan bilimsel çalışmalar doğrultusunda kesinlik kazanmış moleküllerle beraber bitkisel aktifler sprey içinde birleştirilmiştir.

[formcraft id=’6′]

HairForte Nasıl Kullanılır?
Az önce de belirttiğimiz gibi paket içerisinde sprey dışında damlalık bulunmaktadır. Kullanımı oldukça kolay olup ister sprey, ister damlalık hangisinin başarılı olduğu düşünülüyorsa tercih edilebilir.

Kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalayınız. Uygulayacağınız zaman saçınızın kuru olması önerilir. Dökülme yaşadığınız alan yeterince ıslanana kadar uygulamanız gerekir. Herhangi bir standart dozu yoktur, sprey ile 2 puf yaptığınızda bölgenin tamamen ıslandığını görüyorsanız yeterlidir. Ancak az geliyorsa bir kaç puf daha yapabilirsiniz. Sprey değil de damlalık tercih ediyorsanız yine aynı işlemler geçerlidir. Ürünü bölgeye uygulamanızın ardından parmak uçlarınızla 30-40 saniyede kadar friksiyon yaparak yayılmasına ve tüm alanın ıslandığından emin olabilirsiniz. Uygulamanın ardından ürün 4 saat etkilidir. Bu zaman boyunca saçın yıkanmaması gerekir. 4 saat sonra yıkanabilir. Ancak ürünün kafanızda 4 saatten fazla durması herhangi bir sakınca yaratmamaktadır.

[adinserter block=”1″]

İlk 3 ay boyunca günde iki kez, sonrasında takip eden 3 ayda günde 1 kez kullanmanız yeterli olur. Sonrasında ise yani ürüne başladıktan 6 ay sonra 2 günde 1 kez kullanabilirsiniz. Fakat kullanımı azalttıktan sonra dökülmelerin arttığını gözlemlerseniz bir önce ki uygulamaya geçmelisiniz.

İçindekiler
HairForte Erkek sprey içeriğinde %3 procapil bulunmaktadır. Ülkemizde üretilmiş olan tek %3 procapil içerikli saç ürünü HairForte’dur. Kadın formunda ise %2 bulunur. En etkili aktif madde olan procapil ülkemize Fransa’dan ithal edilmektedir. Diğer bilimsel maddeler ise İngiltere’den ihtah edilmektedir.

Hairforte içeriği ve oranları
Procapil % 3 / Kadın formunda %2
Biotin % 0.5
PanaxGingsengExtract % 3 / Kadın formunda %3,5
Pyridoxine HCL % 0.5
AngelicaPolymorphaSinesisExtract % 3
Polygonum Multi Florum Extrac % 4
Glycerin % 4
Triethanolamine % 2
SerronaSerrulataFruitExtract % 2
ButilenGlycol % 2
Alcohol % 30
PurifiedWater % 46

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Saç Problemleri ve Çözümleri © 2017
Sacproblemleri.com'da bulunan yazılı ve görsel içerik çeşitli kaynaklardan derlenerek ziyaretçileri için paylaşılmış olup herhangi bir tedavi ya da teşhis niteliği taşımamaktadır. Sitemiz üzerinde sadece bilgi edinebilirsiniz. Teşhis ve tedavi için doktorunuza başvurmalısınız.